Domki w Mielnie
Serdecznie zapraszamy na miły i spokojny wypoczynek nad morzem w naszym nowo otwartym ośrodku (całoroczne domki w Mielnie - Kruk).

Domki w Mielnie

Całoroczne domki w Mielnie - Kruk to domki położone około 600 metrów od morza w cichym i spokojnym zakątku, w przepięknej nadmorskiej miejscowości Mielno.
"Domki Kruk" to sześcioosobowe domki tworzące kompleks, w pełni wyposażone i urządzone ze szczególną starannością z myślą o naszych wczasowiczach.

Każdy domek posiada salon (z dwuosobową rozkładaną sofą), aneks kuchenny, łazienkę, oraz trzy osobno zamykane sypialnie na pierwszym piętrze (jedna z łóżkiem małżeńskim, drugia z dwoma łóżkami jednoosobowymi natomiast trzecia z jednym łóżkiem jednoosobowym).
W domku znajdują się: lodówka, telewizor, czajnik elektryczny, płyta indukcyjna, komplet pościeli, garnków oraz sztućców.
Ośrodek jest ogrodzony, monitorowany i bezpieczny. Na terenie naszego ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz parking.
Tylną część budynku zajmują tarasy, które są przydzielone do każdego z mieszkań. Umożliwiają one grillowanie oraz spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów.

Zapewniamy jedno miejsce parkingowe na każdy domek (drugie miejsce opcjonalnie w razie dostępności miejsc bądź bezpośrednio przed obiektem).

Preferujemy pobyty rodzin z dziećmi lub grup znajomych.

Zobacz cennik >>

wykonanie: stargard.com.pl - strony internetowe
511 854 236

nasz fanpage

Polityka prywatności